top of page
Endüstriyel Bina

Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Lojistik ve Taşımacılık

Tedarik zincirinizi oluşturacak servislerimizi keşfedin.

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık çözümlerimizle tüm ithalat ve ihracat ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde işinizi kolaylaştırarak size sunuyoruz.

Gıda ve İçecek Lojistiği

Gıda lojistiği, gıda maddelerinin paketleme, depolanma ve taşınma sırasında yapısına uygun nem ve sıcaklıkta tüm süreçleri tamamlamasıdır.

Hızlı Tüketim Lojistiği

Hızlı Tüketim Ürünleri hızlı ve nispeten düşük bir maliyetle satılan ürünlerdir. Örnekler, paketlenmiş yiyecekler, içecekler, kolay yiyecek, banyo malzemeleri, şekerler, kozmetikler, reçetesiz satılan ilaçlar, kuru ürünler ve diğer sarf malzemeleri gibi ev eşyalarını içerir.

Tedarik Zinciri Lojistiği

Tedarik zinciri, Hammadde’den tüketiciye uzanan uzun bir yoldur. Müşterileri, perakendeci ve toptancıları, üreticileri ve onların tedarikçilerin birbirine bağlayan bir ilişkiler ağıdır.

Soğuk Zincir Lojistiği

Soğuk zincir lojistiği gıda, ilaç ve diğer bozulabilir ürünlerin zorunlu olarak kendilerine özel belirlenmiş olan ısı kriterleri aralığında muhafaza edilmesini ve taşınmasını sağlayan lojistik türüdür. Bu şekilde taşınacak olan ürünün herhangi bir bozulmaya karşı korunması sağlanır.

Non-Food Beyaz Eşya ve Elektronik Lojistiği

Yiyecek olmayan ürünler ya da gıda dışı ürünler. Tüketim için değil, mağazalarda satın alınabilir olan tüm ürünlerin lojistik hizmetini vermekteyiz.

Voy Group Markalarımız

Onur Turizm Taşımacılık

bottom of page